Svatební šaty k zapůjčení

Milé nevěsty,

každá dívka touží být krásnou a výjimečnou. Abyste si mohla tento sen splnit, měla byste se řídit několika pravidly. Velmi důležité je mít hned na začátku představu o ročním období, osobním stylu a barevném ladění celé svatby, a potom už podle toho úspěšně vybírat svatební šaty. Jestliže tyto představy nemáte, rádi Vám je pomůžeme zrealizovat. Pokud se rozhodnete zapůjčit si svatební šaty v našem svatebním salonu Juliana, budeme se Vám maximálně věnovat, abyste si v klidu a pohodě vybrala ty nejkrásnější svatební šaty  značky Jasmine Bridal  z USA

Svatební šaty Vám zapůjčíme na dobu 4 dnů. V případě, že plánujete svatbu v zahraničí, je možné zapůjčení šatů i na delší dobu.

Po rezervaci má nevěsta každou zkoušku svatebních šatů a úpravy ZDARMA. Poslední je  zkouška předsvatební a to v týdnu, kdy je svatba nebo o týden dříve. Na všechny  zkoušky se musí nevěsta předem objednat, aby svatební šaty byly k dispozici a mohly se doladit svatební doplňky jako jsou bižuterie, závoje, bolerka, nebo také udělat případná úprava šatů.

Patříte k těm nevěstám, které chtějí mít své vlastní šaty? Potom si je můžete vybrat z naší nabídky svatebních šatů k prodeji.

Na 1. zkoušku svatebních šatů se prosím vždy objednejte  na tel. 704 535 575 . Tato zkouška je u nás zpoplatněna 200 Kč. V případě sepsání smlouvy se platí kauce 2000 Kč v hotovosti. 

Přijďte si k nám vybrat ty nejkrásnější šaty.

Těšíme se na Vás

Stanislava Červenáková majitelka svatebního salonu Juliana