Koordinátor svatby

Milí snoubenci ,

co se týče přímo svatebního dne, rozhodně se vyplatí svěřit organizaci jediné osobě-nejlépe svatebnímu koordinátorovi. Jeho hlavní a jedinou náplní je postarat se o to, aby si  svatební pár a jejich hosté užili svůj slavnostní den v klidu a pohodě.

Po seznámení s párem  a jejich představami o svatebním dni, Vám koordinátor vytvoří harmonogram svatby, který je v průběhu svatebních příprav dolaďován a je v něm pamatováno na každý detail. Služeb svatebního koordinátora nemusíte využít pouze u svateb na klíč. I když jste si už všechny dodavatele a místo obřadu a hostiny zařídili sami, Váš svatební koordinátor může dohlédnout, aby vše proběhlo tak jak má a jak jste si Váš den vysnili.

Pokud vznikne nějaký problém, nepoběží dodavatelé za Vámi, ale za koordinátorem, protože ten bude mít předem jasné instrukce o Vašich představách a bude moci jednat, aniž by to jakkoli ovlivnilo průběh Vašeho svatebního dne. I svatebčané vždy ocení, že mají na koho se obrátit a nemusí „otravovat“ novomanžele.

Určitě jeho úlohu koordinátora nepodceňujte. Přenechte mu stres a starosti, a raději si užijte tyto nejkrásnější chvíle vašeho života se svými blízkými.